Tilbake til alle rapporter

Gjentakende problem med drenering

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Bjarte Rolland 22:51, søndag 4 august 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Viser til sak i september 2016 rapport nr 37714 her på FiksGataMi der det flommer grus og singel over Kirkebirkeland rett ovenfor Fanatunet barnehage.

Forsøk på å endre massene til større pukk har holdt noen år, men vann er som kjent flink til å finne veier selv, og trass i tyngden av pukket som ble lagt i har vannet nok en gang tatt med seg grus og småstein ut i veibanen igjen.

Kanskje man denne gang heller burde vurdere dreneringsrør under steinmassene slik det ble bedt om i 2016?

På forhånd takk!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:28, søndag 1 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:49, mandag 30 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:08, mandag 28 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter