Tilbake til alle rapporter

Gatelys er dødt. Har vært svart bortimot en uke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:02, tirsdag 6 august 2019

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys er dødt. Har vært svart bortimot en uke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:26, onsdag 4 september 2019

  • Dette problemet er fremdeles ikke løst. Har lagt inn melding på Lyse sine sider også uten at det har hjulpet.

    Publisert anonymt 07:26, onsdag 4 september 2019

  • Ble fikset etter at jeg sendte en litt "streng" mail til Lyse. :-)

    Publisert anonymt 08:04, onsdag 2 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter