Tilbake til alle rapporter

Mye overvann etter massivt regnvær

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 10:26, torsdag 8 august 2019

Sendt til Bærum 4 minutter senere

Det kom styrtregn onsdag 07.08. som startet Kl 1715. Jeg passerte vollsveien kl 1800, da var det så mye vann at personbiler ikke burde passere. Kl 1840 ble en bil tauet ut. Vannet var stort sett borte kl 1915. Det er mulig å kjøre gjennom bensinstasjon og unngå problemet, men tenkte dere kunne se på dette neste gang området skal inspiseres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter