Tilbake til alle rapporter

Gatebelysning nedenfor Kleppevegen 41/43 virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Ove Glenjen 08:54, onsdag 14 august 2019

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det er et gatelys bak kleppe bedehus nedenfor Kleppevegen 41/43 som ikke virker lengre. Det har alltid vært lys i lampen men den siste tiden så har det ikke vært lys. Det er nå ganske mørkt i området. Håper det blir ordnet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:27, onsdag 11 september 2019

  • Det er fortsatt mørkt og ingen belysning.

    Sendt inn av Ove Glenjen 09:27, onsdag 11 september 2019

  • Ble fikset etter ca 1 måned

    Sendt inn av Ove Glenjen 13:13, tirsdag 15 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter