Tilbake til alle rapporter

Dårlig sikt i kryss

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 09:09, fredag 16 august 2019

Sendt til Skedsmo 1 minutt senere

I krysset Peder Scheies gate (tildligere Slettaveien) og Mølleveien, på hjørnet av Mølleveien 14a, er det mye vegetasjon som gjør at krysset blir uoversiktlig. Når man kommer kjørende i Peder Scheies gate, mot Gressrudveien, må man veldig langt ut i krysset før man ser eventuell trafikk fra høyre. Dette er skolevei for ganske mange små nå, så det hadde vært fint om det kunne blitt ryddet i buskene der så fort som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:53, fredag 13 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter