Tilbake til alle rapporter

Ekstremt hullete på fortauet nedenfor Storo, i Grefsenveien, mot sentrum. Høyre side av gaten, nedenfor Storo drosjeholdeplass.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Elin Birgitte Ringdal 15:17, lørdag 17 august 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Store hull på fortauet...., går med krykker, farlig..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tusen takk!!! Nå er fortaus-hullene asfaltert!!

    Sendt inn av Elin Birgitte Ringdal 14:52, torsdag 5 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter