Tilbake til alle rapporter

Må skiftes pære i det gatelyset rett ut for garasjen i Tindvegen 30

Rapportert i kategorien Gatelys av Jonny haldorsen 23:11, lørdag 17 august 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Pære i gatelys fungerer ikke som det skal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:50, fredag 20 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:07, lørdag 19 oktober 2019

  • Saken er ikke blitt ordnet ennå. Dette tar alt for lang tid, og det er mørkt om kveldene rundt vårt hus pga. At pære ikke blir skiftet. Lyset i stolpen har ikke fungert på over et år.

    Sendt inn av Jonny haldorsen 08:07, lørdag 19 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:18, lørdag 16 november 2019

  • Lys ikke fikset. Mørkt foran vår innkjørsel. Dette skaper farlige situasjoner for inn og utkjøring, da veien forbi er fører til gang og sykkelsti inn til sentrum. Hoved innfart til sentrum for gående og syklende.

    Sendt inn av Jonny haldorsen 17:18, lørdag 16 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter