Tilbake til alle rapporter

Hull rundt flere kumlokk i gata, svær grop i asfalten.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:20, mandag 19 august 2019

Sendt til Tjøme og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Kommunen ødela gata for flere måneder siden og har fortsatt ikke ordnet opp gata. Idiotisk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Noen bilder som viser de nevnte problemene

    Publisert anonymt 21:23, onsdag 21 august 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:52, mandag 16 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter