Tilbake til alle rapporter

Asfaltkant

Rapportert anonymt 15:36, tir. 28 juni 2011

Sendt til Akershus og Asker 4 minutter senere

En høy asfaltkant skader bilene i den nye traseén retning Vettre. Må utbedres ASAP. Dette gjelder forøvig alle asfaltskjøter i den nye traseén.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er utbedret.

    Publisert anonymt 19:27, tir. 26 juli 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter