Tilbake til alle rapporter

Lyset i hele Aasmund vinjes gate og Husvollen lyser ikke om natten

Rapportert i kategorien Gatelys av souel@frisurf.no 15:48, onsdag 28 august 2019

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Alle Gatelyset i Asmund vinjes gate og Husvollen og deler av Liveien lyser på dagen og litt utover kvelden for så å ikke lyse på natten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter