Tilbake til alle rapporter

Mange slaghol i vegen utover heile Mostervikveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Trygve Harald Rullestad 16:28, mandag 2 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Roan 2 minutter senere

Det har vore slaghol i vegen over lang tid, minst tre veker. Må kjøre i sikkksakk for å kome fram.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Relativt raskt.

    Sendt inn av Trygve Harald Rullestad 18:10, mandag 30 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter