Tilbake til alle rapporter

Nytt lys (led) står og blinker

Rapportert i kategorien Gatelys av Harald Oppedal 21:38, torsdag 5 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Det nye gatelyset ved grinddalen 9 har en feil som gjør at det spør og blinker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:57, torsdag 3 oktober 2019

  • Problemet gjelder også samme type lys lenger oppe i gata. Orientert person som var og kikket på problemet muntlig om dette. Lys ved nr 9 er nå slukket permanent ser det ut til. Regner med at ting er på gang :-)

    Sendt inn av Harald Oppedal 21:57, torsdag 3 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter