Tilbake til alle rapporter

Rød pil mot høyre på RV4 når man kommer opp Fossumveien virker ikke. Noen kjører av og til på rødt her når det vanlige lyset viser grønt.

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 13:33, lørdag 7 september 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Se over

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter