Tilbake til alle rapporter

Utslitt og løs asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Andreas Hovin 16:38, mandag 9 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 2 minutter senere

Utslitt asfalt og fartsdumper som har medført skarpe kanter foran fartsdumper. Generelt dårlig asfalt opp mot Varmbo. Bør utbedres snarlig før det medfører skader på kjøretøy og/eller ulykker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:35, mandag 7 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter