Tilbake til alle rapporter

Umerket overgang ved bussholdeplass i Leirfossvegen

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 13:49, onsdag 11 september 2019

Sendt til Trondheim mindre enn et minutt senere

Ved bussholdeplassen midt i bildet (Leirfossvegen akkurat sør for Hornebergvegen) ble det i 2018 bygget midtrabatt og det som tilsynelatende skulle være fotgjengerovergang (ikke på bildet fra Google). Overgangen er helt umerket; det er ikke satt opp skilt, og det er ikke malt striper i gata. Jeg ferdes her flere ganger daglig og har mange ganger opplevd farlige situasjoner ved at personer går (og sykler) over overgangen i den tro at biler/busser har vikeplikt. Det kommer til å skje en ulykke her pga. manglende merking.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter