Tilbake til alle rapporter

Fortau mangler på skolevei.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:54, søndag 15 september 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Fortau og veibane har nå manglet i flere år. Dette er ENESTE vei for skolebarna og det finnes ingen andre steder å gå enn ut i MIDTEN av veibanen der hele FEM veier møtes. Er lei av å melde dette inn hvert bidige år. Nå får Trondheim Bydrift ta ansvar og fikse dette umiddelbart . Det finnes for øvrig en sluk under all grusen og plenen som har vokst over denne. Staket denne opp i dag for å ta bilde. Barnet på bildet står i dammen midt i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter