Tilbake til alle rapporter

Jeg rapportert i 2018 at det er flere mørke gatelys i Meierivegen mellom Østvangvegen og Bøndernes hus. Nå er det mørkt når jeg drar på jobb, og jeg registrerer at det fremdeles er flike ens

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:23, fredag 20 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Dette har vært slik i 2-3 år, men ingen ting skjer. Jeg kjører som regel bil, men dette en strekning med gang og sykkelsti, og de som ferdes her fortjener å ha lys på vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Min oppdatering går ut på at ingen ting skjer. De to gatelysene er like svarte som de har vært i flere år.

    Sendt inn av Torild J. Edvardsen 08:07, onsdag 16 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:27, fredag 18 oktober 2019

  • Problemet er enda ikke løst

    Publisert anonymt 09:27, fredag 18 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter