Tilbake til alle rapporter

Veien renn vekk.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:01, tirsdag 1 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sykkylven 3 minutter senere

Har ringt flere ganger å påpekt problemet. Grusen renn vekk. Pukk kan skade biler. Djupe groper, spesielt i svingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:44, tirsdag 29 oktober 2019

  • Skjer ingenting, gata er verre enn noken gong.

    Publisert anonymt 09:44, tirsdag 29 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter