Tilbake til alle rapporter

Feilskilting

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 20:34, onsdag 2 oktober 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Venstre felt i lyskrysset ved Saupstadringen retning Kongsvegen ved Rema 1000 Saupstad er merket med Buss i veibanen og et feilaktig overhengende skilt til Byåsen. Overhengende skilt burde bli enten fjernet eller erstattet av et skilt for buss.

Feilskiltingen skaper merkelige situasjoner i Kongsvegen like etter lyskrysset med bilister som enten må stoppe opp og blinke seg inn til høyre felt eller som ikke forstår skiltingen videre og kjører rett igjennom midtstilt bussholdeplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:26, søndag 3 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter