Tilbake til alle rapporter

Mange dype hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:19, torsdag 3 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 1 minutt senere

Fortsatt mye hull i veien og dårlig belysning slik at fotgjengere tråkker ofte feil i mørket og fremkommeligheten for funksjonshemmede ekstrem dårlig. Har påpekt dette ved flere anledninger. Det må asfalteres for å bli kvitt problemet. Nytter ikke å fylle på med sand flere ganger i året, det holder i et par mnd så er det akkurat samne problem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Halve veien ble tatt, fortsatt hull i veien som er vanskelig å forsere med bil og for fotgjengere.

    Publisert anonymt 14:09, mandag 28 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:27, torsdag 31 oktober 2019

  • Fortsatt ikke løst problemet. Deler av veien er tatt men hullene kommet tilbake. Jolder ikke å fylle med sand. Må skrape veien og asfaltere

    Publisert anonymt 18:27, torsdag 31 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter