Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler på hele bussomstigningspunktet i Strindheimkrysset

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:06, fredag 4 oktober 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Helt mørklagt fra og med fotgjengerundergangen under Falkenborgveien, alle bussholdeplasser og nedover Innherredsveien. Dette er et gjentagende problem og er meget farlig på et så trafikkert område. Må utbedres omgående. Heldigvis virker de små lysene inne i rundkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:56, lørdag 2 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter