Tilbake til alle rapporter

Uferdig asfaltering og vibrasjon i nabobygg

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:33, mandag 7 oktober 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Etter at rør ble skilftet ut, og hele gaten ble gravd opp, har det ikke blitt lagt ordentlig asfalt etter jobben. Når tunge kjøretøy kjører forbi, rister hele bygget. Murstein har sprukket opp og drysser av.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter