Tilbake til alle rapporter

Flere gatlys langs FV705 ved brua over Rotåa har slukket

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:23, torsdag 10 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Tydal 1 minutt senere

Se oppsummering - Mørke gatelys i Stugudal FV705 ved Rotåa

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feil på gatelys Stugudal

    Sendt inn av M.Aftret 22:05, tirsdag 29 oktober 2019

  • Ønsker gatelys på, om natta og tidlig morgen. Flere lys virker heller ikke

    Sendt inn av Heidi.kvithammer@gmail.com 20:09, lørdag 2 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:48, fredag 8 november 2019

  • Flere av gatelysene langs FV705 i Stugudal i Tydal kommune fungerer fortsatt ikke!

    Publisert anonymt 07:48, fredag 8 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter