Tilbake til alle rapporter

Fleire slagholer. nokre farlege i mørket for syklistar/mopedistar og motosyklistar. Folk i nabolaget oppgitte over kommunen som ikkje stiller trass i gjentatte meldingar (blir det sagt) på FiksGataMi !

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stig Igland 16:31, mandag 14 oktober 2019

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Mange slagholer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:18, mandag 11 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter