Tilbake til alle rapporter

Restavfall dumpet utenfor glass/metall containere ved Prix Ørmelen

Rapportert i kategorien Forsøpling av Lars Ole 19:15, mandag 14 oktober 2019

Sendt til Verdal mindre enn et minutt senere

Disse containerne skal være for glass/metall. Noen har dumpet sitt restavfall utenfor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Informasjon er sendt til innherred renovasjon. Det er de som drifter fellespunkt.

    Publisert anonymt 08:45, tirsdag 15 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter