Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars Erik Noreng Giljarhus 10:02, onsdag 16 oktober 2019

Sendt til Voss og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelys i virker ikke, mørkt i gangveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:25, onsdag 13 november 2019

  • Ingenting har skjedd, så har ikke fungert så langt

    Sendt inn av Lars Erik Noreng Giljarhus 22:25, onsdag 13 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter