Tilbake til alle rapporter

Det er stedvis VELDIG mye løv på gang/sykkelveien langs RV4.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 09:09, mandag 21 oktober 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er stedvis VELDIG mye løv på gang/sykkelveien langs RV4, ikke minst på det markerte punktet. Det trengs hyppigere feiing i disse få ukene når løvet faller av trærne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:43, mandag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter