Tilbake til alle rapporter

Tverrgående hull/grop etter montering av ny bomring.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:07, torsdag 24 oktober 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Tverrgående hull/grop etter montering av ny bomring. Blir dypere og dypere. Kjører der daglig og det blir stadig verre. Ble meldt inn til Oslo Kommune som sier det ikke er deres ansvar:

Hei, Din melding har blitt oppdatert.

Meldingsnr.: 127954 Mottatt: 23.10.2019 kl. 17.12 Adresse: Drammensveien 173 Kategori: Hull i veien - Veibane Beskrivelse: Det tverrgående hullet ved bommen i vestgående retning blir dypere og skarpere. Bør utbedres snarest innen det skjer skade eller uhell.

Saken du har meldt inn er utenfor Bymiljøetatens ansvarsområde.

Spørsmål og tilbakemeldinger om dette må sendes til Statens vegvesen.

Takk for at du bidrar til å gjøre byen bedre.

Med vennlig hilsen Bymiljøetaten, Oslo kommune

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter