Tilbake til alle rapporter

Asfalten på vegen opp til nr 32 (og 30) er delvis vekke.

Rapportert i kategorien Hull i vei av jostein.tvedte@hvl.no 10:39, onsdag 13 november 2019

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Asfalten på vegen opp til Strongalio 32 (og 30), er delvis vaska vekk. Den ca. 50 m lange stikkvegen har ikkje vore reparert i dei 20 åra me har budd der. Dei siste 10 åra har problemet vore til skade for bildekk og folk. Me har ikkje rapportert feil før; i påvente av at kommunen sjølv har rutinar for inspeksjon og vedlikehald. Den gule stripa på bilitet viser kor vegkanten på høgre side opprinneleg var.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er videresendt til Stord kommunalteknikk. Mvh Fellestenester

    Sendt inn av kundetorget@stord.kommune.no 10:44, onsdag 13 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:19, onsdag 11 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter