Tilbake til alle rapporter

Løv på fortau og i veibane som tetter rister.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Jonas Ringnes 07:38, tirsdag 19 november 2019

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Det ligger mengder med løv som snart blir til grøt og griser til alt fram til mai og tetter avløp, som gir store pytter langs skoleveien. Vær så snill å fjern det nå før det fryser på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter