Tilbake til alle rapporter

Problem på vinteren

Rapportert anonymt 12:23, søn. 17 juli 2011

Sendt til Lyngdal og Vest-Agder 2 minutter senere

Kan det settes ut en sandkasse i svingen opp Lyngfjellveien, svært mange sliter i denne bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kassa er på plass, men mangler sand.

    Publisert anonymt 22:41, tor. 15 desember 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter