Tilbake til alle rapporter

Utslitte/Ulovlige fartdempere

Rapportert i kategorien Universell utforming anonymt 15:11, fre. 22 juli 2011

Sendt til 3 minutter senere

Alle farthumpene i opstadvegen på Nærbø i 40 sonen er utslitt og ikke i henhold til std. Dette fører til at hjula på bilene kommer på utsiden av humpen og ikke over slik at biler som er litt lavere slår borti toppen av humpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:38, fre. 19 august 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter