Tilbake til alle rapporter

Trafikkskilt og barn leker

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 00:21, ons. 3 august 2011

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 4 minutter senere

Da denne veien er en gang og sykelvei er dette ikke merket og det ferdes en del bilister her i stor hastighet, både på gjennomkjøring fra spireaveien og andre. Hastigheten er til tider stor og her er det ingen merking at det er gang og sykkelvei,samt hastighet.
I denne veien er det en del barn da dette bolifeltet er 3-4 år gammelt. Er det mulig å få opp skilt og evt sperringer(bom etc) ? Hilsen mor

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:07, lør. 22 oktober 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter