Tilbake til alle rapporter

MAngler gjerde på kommunal veg

Rapportert anonymt 20:47, ons. 3 august 2011

Sendt til Høyanger og Sogn og Fjordane 3 minutter senere

Vi mangler gjerde mellom eigedom 51/99 Hatlelivegen 9 og Hatlelivegen 5.Det er kommunal veg mellom eigedomane, det er bratt utfor, og utan gjerde(står att restar). Særlig med tanke på vinterglatte vegar og små born i leik. Håper vi kan få ordna med oppsett av eit nytt gjerde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har fått positsivt svarbrev frå kommune adm., og det vil bli sett opp nytt gjerde.

    Publisert anonymt 21:17, tor. 1 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:17, tor. 1 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:37, fre. 30 september 2011

  • Kommunen har vore her på synfaring, og oppmåling.Arbeidet med å få sett opp gjerde er i gang

    Publisert anonymt 18:37, fre. 30 september 2011

  • Status:Nytt gjerde er sett opp

    Oppdateringa skal ikkje sendast til administrasjonen

    Publisert anonymt 23:24, fre. 17 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter