Tilbake til alle rapporter

Manglende veglys

Rapportert i kategorien Gatelys av Glenn Thomas Johansen 11:54, tir. 8 mars 2011

Sendt til Sande mindre enn et minutt senere

Siste biten av Fv319 inn mot gamle E18 mangler veglys. Strekningen før er belyst og det gjør at det blir et veldig mørkt område frem til man kommer til gamle E18. Gang-/sykkelsti føyes inn på Fv319 i dette området og medfører at risikoen for påkjørsel er stor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:09, tir. 5 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter