Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:48, lør. 20 august 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Hvorfor er ikke gatelysene i tiriltunga på torvhaugan på? Det er helt mørkt her på kveldstid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei :)

    Vi i Tiriltunga ønsker at gatelysene snarest blir slått på igjen. Meget mørkt her om kveldene.
    Håper på snarlig løsning

    Sendt inn av Runar Hasselø 11:07, man. 22 august 2011

  • Vi skal se på denne saken så raskt som praktisk mulig

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 10:43, fre. 26 august 2011

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:00, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter