Tilbake til alle rapporter

Løs singel i veibanen. Livsfarlig for alle på 2 hjul.

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatefeiing av Roy Svarliaunet 15:58, lør. 3 september 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Overhalla 2 minutter senere

Her må det skiltes og feies snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok noen dager, men så kom entreprenør plutselig og fjernet alle bevis for at det var brukt feil sortering, og skiftet ut alle massene i svingen. Problemet løst denne gang, men jeg er fremdeles skeptisk til holdningene blant en del entreprenører

    Sendt inn av Roy Svarliaunet 10:24, søn. 2 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter