Tilbake til alle rapporter

Ikke asfaltering etter endt arbeid

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Geir Bartz-Johannessen 19:35, man. 5 september 2011

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Etter oppgraving av fortau for legging av kabel (bredbånd?) er det ikke asfaltert igjenn. En del kantstein mangler. Ved regn graver vannet grus fra fortauene og har nå fyllt alle slukene i nedre del av vegen. Overvann er i ferd med å undergrave vegbanen. Noe av vegbanen er brukket ned. Grusen er ført videre ned til krysset ved John Skarvolds veg og er fare for syklister og biler som får problemer med å stoppe når de får vikeplikt. Jeg antar at skadeomfanger kommet til å akselerere i løpet av høsten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:42, tir. 4 oktober 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Geir Bartz-Johannessen 14:36, tir. 1 november 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter