Tilbake til alle rapporter

Trær går i strømledninger og lysstolper

Rapportert i kategorien Trær av Elin Pedersen 18:29, lør. 10 september 2011

Sendt til Arendal mindre enn et minutt senere

I Korketrekkeren er det overgrodd av trær som blokkerer nesten alt lys og de har å vokst slik at de er til fare for strømledninger. Ved vind blinker lys i boliger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:37, lør. 8 oktober 2011

  • Skal løses i januar når det er planlagt oppryddning av trær i Arendal

    Sendt inn av Elin Pedersen 18:37, lør. 8 oktober 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter