Tilbake til alle rapporter

Defekt gatespeil

Publisert av Ellen Bro Kolstø 23:57, tor. 15 september 2011

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 2 minutter senere

Gatespeilet i krysset Tiurvegen og Uglevegen er ødelagt. Selve "speilet" ligger på bakken. Speilet er nødvendigt for å få skikkelig oversikt over trafikken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:30, fre. 14 oktober 2011

  • Noen dager etter min første innraportering forsvant selve "speilet", som lå på bakken. Etter 1-2 uker forsvant også "bakparten" av speilet, som frem til da satt på stolpen. Forhåpentlig holder noen på å reparere det.

    Sendt inn av Ellen Bro Kolstø 08:30, fre. 14 oktober 2011

  • Nå er speilet på plass igjen. Takk til den som har ordnet det.

    Sendt inn av Ellen Bro Kolstø 15:03, tor. 27 oktober 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter