Tilbake til alle rapporter

Løs asfalt, my løsstein

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tom Seeland 19:33, man. 10 oktober 2011

Sendt til Meland og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Hei , fra begynnelse av HEIANE , 5918 er det noen hull og mye sand langs vei, håper dere kan ta dere en tur.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dere er kjapp med og fikse!!

    Kjempe bra !!!

    Sendt inn av Tom Seeland 20:10, man. 7 november 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter