Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Trafikklys av Øyvind Berntsen 21:51, ons. 16 november 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 3 minutter senere

Gatelyset lyser ikke lenger. Kan den fikses? Sandkassa er på plass, men mangler sand. (tidligere meldt problem). Flott å se at det gikk an å få på plass en sandkasse.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:39, tor. 15 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:34, fre. 13 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:07, fre. 10 februar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Øyvind Berntsen 10:09, søn. 11 mars 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter