Tilbake til alle rapporter

Strøing

Publisert av Astrid Arnø 08:19, tir. 13 desember 2011

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal mindre enn et minutt senere

I Kastanjelunden blir det sjelden hverken brøytet eller strødd, og nå ligger det et tykt lag med is i hele gata så den trenger å bli strødd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:57, tir. 10 januar 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:09, tir. 7 februar 2012

  • Det har hverken vært brøyta eller strødd der denne vinteren. Ikke så veldig behov for brøyting kanskje, men det merkes når det ikke blir gjort, da blir isen liggende der tykk som bare det, og ingen strøbil å se.

    Sendt inn av Astrid Arnø 09:09, tir. 7 februar 2012

  • Det ble ikke brøytet i vinter, men det var nok ikke det største behovetsenere denne vinteren heller.
    Men det ville vært positivt om dere kunne komme å fylle igjen de store hullene som er i gata, litt grus eller sand ville nok ha gjort seg.

    Sendt inn av Astrid Arnø 09:34, tir. 6 mars 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter