Tilbake til alle rapporter

Stort hull i asfalten

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:28, ons. 14 desember 2011

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det har blitt et stort hull i asfalten inntil midtskilleren på motsatt side av veien der bussen stopper på Torgenholtet. Ser ut til at en del av asfalten har løsnet, for det er "skarpe" kanter rundt hullet. På dette stedet står ofte hele / høyre del av kjørefeltet under vann når det regner mye. Bør både asfaltere hullet og fikse dreneringen her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter