Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Amundsen 10:39, tir. 14 februar 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Fosnes 1 minutt senere

Gatelysene i veien opp mot Salsnes kapell er mørke. Dette har de vært i en god tid nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke lys

    Sendt inn av Anders Amundsen 21:45, tor. 14 juni 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter