Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:13, lør. 18 februar 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stranda 2 minutter senere

Flere gatelys som ikke virker i gata ved gamle brannstasjonen, her er butikker og folk som bor. det er nærmest innbydende for uvedkomende å finne på noe tull så mørkt som her er!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dei var har igår og ordna det. Kjempe flott!

    Sendt inn av toni ravelo 09:17, lør. 3 mars 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter