Tilbake til alle rapporter

Hull i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kurt Anderson| 19:22, man. 5 mars 2012

Sendt til Orkdal og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Der hvor thamshavnveien ble gravd over for tre uker siden, er det nå et kjempehull. det MÅ fylles igjen. gatelysene er ikke tent i thamshavnveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:04, søn. 8 april 2012

  • Begge sakene ble løst dagen etter. Kjempebra!

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kurt Anderson| 21:04, søn. 8 april 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?