Tilbake til alle rapporter

Den røde lampen i fotgjenger-trafikklyset er gått

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Trafikklys av Bård Aase 20:27, ons. 4 april 2012

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Den røde mannen lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Antas løst

    Sendt inn av Bård Aase 14:04, tir. 11 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter