Tilbake til alle rapporter

Elendig veibane

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ole Mossevik 11:37, tir. 10 april 2012

Sendt til Østre Toten og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er gjort et tappert forsøk på å fixe veien fra kryss 246 til Narum bru veg 80,Narumsvegen. Vet ikke om jeg skal le eller gråte.Det er tragisk hvordan vegen ser ut.Kategorien hullet vei er ikke dekkende nok.Det dumper og kratere i bøttevis. Skamfult.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:05, tir. 8 mai 2012

  • Her er det ikke gjort noen verdens ting. Så en type for ei ukes tid siden, som satt i bilen og noterte et eller annet. Vegen ble ikke noe bedre av det.

    Sendt inn av Ole Mossevik 12:05, tir. 8 mai 2012

  • Still open, via questionnaire, 13:40, tir. 5 juni 2012

  • Tafatte vegmyndigheter.

    Sendt inn av Ole Mossevik 13:40, tir. 5 juni 2012

  • Still open, via questionnaire, 17:54, tir. 3 juli 2012

  • Gir opp. Håpløst tilfelle.

    Sendt inn av Ole Mossevik 17:54, tir. 3 juli 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?