Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:40, ons. 9 mars 2011

Sendt til Nes 4 minutter senere

Flere dype og lange hull fra rundkjøring og forbi avkjøring til Nes Videregående skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • STATENS VEGVESEN er ansvarlig for riks- og fylkesveger!
    175 er nr.

    Det er pr dato 1.3.11 meldt i fra til Vegvesenet om disse hull, og fått tilbakemelding om at de skal se på saken så raskt de kan.

    Sendt inn av Martin Martinsen 09:34, tor. 10 mars 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:23, ons. 6 april 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter